Tencere Yemeği

Lezzetinden taviz vermeden sağlıklı beslenmek isteyenler için geliştirilmiş yemek aboneliği hizmetidir. Yemek menümüz dört haftalık dönemi kapsayacak şekilde hazırlanmıştır. Haftalık menüler, hafta içi 5 iş gününü kapsar, Cumartesi ve Pazar günleri hariçtir.Standart bir
yemek firmasından farklı olarak, anne usulüyle pişirilmiş yemeklerden oluşan ve her gün değişen dört kap yemek menümüz, adresinize teslim edilir. Fiyatlarımız abone olunan kişi ve hafta sayısına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Menülerimizi web sitemizden, Facebook, İnstagram sayfalarımızdan takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için buradan tencere yemek aboneliği sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Teslimat saatleri 17.00 – 20.00 arasında değişmektedir. Aboneliğiniz, talebinizin işleme konulmasından ve ödemeniz alındıktan 2 iş günü
sonrasında başlar.

Özel Günlere Özel Hizmet

Özel gün davetleriniz için verilen toplu yemek hizmetidir. Davet yemekleri ve meze çeşitleri menümüz hakkında daha detaylı bilgi almak için buradan özel gün yemek sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca yemek daveti, parti, kokteyl ve toplantı organizasyonları için talep ettiğiniz farklı menüler için de teklif hazırlayıp sunabiliriz. Bizi, +90 (312) ……………. no’lu numaradan arayabilirsiniz.

Adalı Restoran Hizmeti

Adalı Restoran, misafirlerine şık tasarlanmış dekorasyonuyla, hafta içi her gün öğle saatlerinde, 40 kişiye ulaşabilen oturma kapasitesi ile a’la carte hizmeti sunmaktadır. Ayrıca, grup organizasyonları ve özel organizasyonlara alternatifler de sunulmaktadır. (öğle ve akşam yemeği, coffee break…vb)

Restoran A’la carte yemek çeşitleri menümüz ve fiyatlar hakkında daha detaylı bilgi almak için buradan Adalı restoran yemek sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 

Rezervasyon için; +90 (312) ……………. no’lu numarayı arayabilirsiniz.

Sorumlu Kişi : Arzu KADIGİL / Restoran Müdürü / Tel : +90 (530) 2379477
Mesaj göndermek için tıklayınız.

Almak istediğiniz hizmetin sayfasında yer alan formu doldurabilir, 0.312………….no.lu telefon numarasından bizi arayabilir ya da restoranımıza uğrayarak abonelik sürecinizi başlatabilirsiniz. 

Abonelik talebinin işleme alınması ve ödeme işleminin gerçekleşmesi ardından 2. iş günü yemek teslimatlarınız başlar.

Web sitemizden yapılacak ödemeleri şimdilik havale yoluyla alabiliyoruz. Online ödeme ve kredi kartı devreye girdiğinde tüm abonelerimize bilgilendirme yapacağız.Ayrıca restoranımıza gelerek kredi kartı veya nakit olarak da ödeme yapabilirsiniz.

Mutfağımız Çayyolu’ndadır. Abonelik esaslı tencere yemek servisimizde, şimdilik Çayyolu ve Ümitköy bölgesine teslimat yapabiliyoruz. Özel gün ve etkinlikler için toplu yemek servislerinde ise Ankara’nın tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz.

Kaliteli bir hayat sürmek için ne yediğimiz önemli! Sağlıklı ve doğal seçeneklerle beslenmek kendimize yaptığımız en iyi yatırım. İşte bu yüzden bütün ürünlerimizi, geleneksel Türk ev mutfağımızın pişirme şekillerine uygun olarak, yerli kesim etler, katkısız, doğal ve kaliteli malzemeler kullanarak hazırlıyoruz. Adalı Mutfak’da, yemeklerin ve içeceklerin yapımında kullandığımız ürünler günlük olarak tedarik edilir. Kullandığımız tüm ürünler, konusunda uzman ekibimiz tarafından marka güvenilirliğine sahip tedarikçilerden ve semt pazarlarından sağlık ve lezzet öğeleri ön planda tutularak özenle seçilir.Mutfağımızda kızartmalar hariç, sadece tereyağı ve Edremit’ten gelen sızma zeytinyağı kullanılır.Glikoz, mısır şurubu, yapay lezzet verici bulyon, sağlığa zararlı gıda katkı maddesi, kıvam arttırıcı, koruyucu katkı malzemesi, renklendirici, suni tatlandırıcı, soya, mayonez ürünleri, …vb kullanılmamaktadır.

Yemekleriniz belirttiğiniz adrese teslim edilecektir. Dilerseniz ürünlerinizi mutfağımızdan günlük olarak da teslim alabilirsiniz. Teslimat saatleri 17.00 –20.00
arasında değişmektedir. Farklı bir saat tercihiniz olursa, lütfen sipariş formunda belirtiniz.

Bize 48 saat öncesinden mail atarak (mail adresi@) haber vermeniz durumunda o günün siparişini ileri bir tarihe erteleyebiliriz. Öte yandan yemeğinizi işe götürüp ertesi gün öğlen yemeniz ya da buzdolabında 2 güne kadar saklamanız da mümkün.

Yemeklerimiz sağlıklı ve kişiye özel kullan-at kaplarda sizlere sunulur. Karton gıda kapları, mikrodalga ve normal fırınlarda tavsiye edilen ısılarda direkt gıda ile temasa uygundur.

• -40°C derin dondurucudan, + 200°C fırına,
• Taze ve dondurulmuş gıdalar için en ideal ambalaj,
• Yenilenebilen kaynaklardan üretilmiş geri dönüşümlü ve doğal çözünme özelliklerine sahiptir.

Servis kaplarımız hakkında almış olduğumuz resmi sağlık sertifikalarına buradan ulaşabilirsiniz.

Bakteri oluşum riskini minimumda tutmak adına koruduğumuz soğuk zincirin bozulmaması için mutfağımızdan çıkan tüm ürünler soğuk olarak teslim edilir. Siz de paketlerinizi teslim aldıktan sonra tüketene kadar buzdolabında (+4ºC) saklamalısınız. Isıtılması gereken yemeklerimiz mikrodalgaya uyumlu kaplarda servis edilir, üzerindeki filmi çıkararak ya da delikler açarak, kabıyla beraber mikrodalgada ısıtabilirsiniz. Ocakta ısıtmak için ise yemeklerinizi ısıya dayanaklı uygun bir kaba almalısınız. Yemeklerinizi tarihinde tüketemezseniz, buzdolabından çıkarmamak şartıyla ertesi günde tüketebilirsiniz. Katkı maddesi kullanmadığımız için yemeklerimizin raf ömrü 2 gündür.